вівторок, 18 лютого 2014 р.

Презентація збірки "Поетичний рушник"

                                                     

                        13 лютого в Мистецькій вітальні бібліотеки
 ім. Наталі Забіли для дітей до Дня Святого Валентина відбулась презентація нового щорічного збірника поезій ВГО "Народна академія творчості інвалідів"    "Поетичний рушник".

                                           
      Олена Іванівна Александрова, голова академії, поздоровила всіх із святом, виходом збірки, представила щорічник присутнім і роздала кожному по примірнику. 
  
       


                      У виконанні авторів збірки (Лямічев В.В., Горовий Геннадій та ін.) пролунала поетична та музична лірика.
Бібліотекар  Гарбар Л.А. розповіла присутнім історію  святкування Дня Святого Валентина  та зробила огляд з виставок Мистецької вітальні .Автор однієї з виставок, Валентина Пересада, провела з бажаючими майстер-клас з виготовлення валентинок.

А  Тетяна Федорова та Віктор Максименко представили свої картини з циклу "Ми-діти твої, Україно!"

Також, в Мистецькій вітальні разом з Київським народознавчо-просвітницьким осередком "Дзвін" (Центр - "Факел Марії" у м.Чернівці) була проведена народознавча година за оповідками чернівчанки Гарафини Маковій "Скриня моя мальовнича".
Для гостей було зроблено перегляд книг краєзнавиці та експонатів народної творчості (сорочки, рушники тощо).


       Тетяна Смоляна, Ірина Петрик, Ольга Герасименко ("Дзвін"), Світлана Патра, Світлана Шевченко (НАТІ) та бібліотекар Лариса Гарбар в поетично-ігровій формі повідали присутнім про український звичай збирання дівочої скрині.Під час дійства гості із задоволенням співали українські пісні "Рідна мати моя", "Пісня про рушник" та інші.


Немає коментарів:

Дописати коментар