четвер, 7 березня 2013 р.

Виставка художників-інвалідів «Барви життя»

24 січня в «Мистецькій вітальні» бібліотеки ім.Н.Забіли відбулася презентація виставки художників-інвалідів «Барви життя». З вступним словом до присутніх – людей з обмеженими фізичними можливостями, постійних користувачів та гостей- звернулася завідувачка бібліотеки Задонцева Інна Сергіївна. Про доробки художників-інвалідів, які творять за допомогою ніг та зубів розповіла присутнім президент ВГО «Народна академія творчості інвалідів України» Александрова Олена Іванівна.
Олена Іванівна підкреслила, що проведення таких виставок стають поштовхом для подвижництва та благодійництва. Тут для юних читачів проводять «Уроки доброти». 

«Обжечься, но не замёрзнуть, 
дрожать, но не замереть. 
Всё что угодно…Всё… 
Только не тлеть…Лететь.» 

Автор цих слів – інвалід І групи, поетеса Олександра Бантишева.

Привітати присутніх святковою програмою «Земна легенда із життя» (до Дня Тетяни) завітали учні Київської дитячої школи мистецтв №8 із своєю наставницею, старшим викладачем, заслуженою артисткою естрадного мистецтва Димань Тетяною Юхимівною. Гостями бібліотеки стали ще дві Тетяни: Петровська Тетяна Василівна – поетеса, член Національної спілки письменників України та Кондратенко Тетяна Григорівна – головний редактор дитячого видання «Я сам(а)».


Пісні-привітання від вокального дуету «Орнамент» у складі Л. Верети та Т. Димань і юних акторів прозвучали для гостей свята.

Чарівні гості – три Тетяни – обдарували присутніх не лише своїми творіннями (піснями, віршами, книжками), а й солодкими ласощами. Традиційне фото на згадку.

Немає коментарів:

Дописати коментар