Бібліотеку відкрито у 1938 році. Дітям тут допомагають знайти відповіді на різноманітні питання, змістовно проводити свій вільний час, розвивати творчі здібності. Дорослим надають інформаційну допомогу у вихованні дітей. При бібліотеці працює "Мистецька вітальня", де експонуються виставки відомих творців та художників-початківців, проводяться зустрічі з літераторами, акторами, співаками, музикантами.
Курси з підвищення кваліфікації бібліотекарів ЦБС Голосіївського району - (04.11.- 15.11.2024)
"Клієнтоорієнтованість і лідерська позиція кожного працівника на своєму робочому місці", - запорука успішної роботи бібліотек нині. Таким досвідом своєї роботи поділилася зі своїми колегами - представниками різних бібліотек Голосіївського р-ну, керівник Централізованої бібліотечної системи Солом'янського району Києва Іванна Щербина.
Під час практичних занять, побачене й почуте представники бібліотек аналізували, обговорювали, як то кажуть, шукали з колегами "+" і "-".
Упродовж двох тижнів (04.11-15.11) завідувачі книгозбірень, бібліографи і бібліотекарі, мандрували різними бібліотеками Києва - вивчали їх досвід роботи, знайомилися з інноваціями книгозбірень. Так, в Центральній публічній районній бібліотеці "Почайна" почули про цікаві заходи, які там відбуваються. Наприклад, "Безпековий тренінг з мінної та пожежної безпеки для батьків та дітей" і про літературно-інформаційну годину до Дня української писемності і мови.
"Діємо! Бо діяти - це наше!", - так каже директор Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки для дорослих міста Києва Ольга Романюк. Вона розповіла про бібліотечний простір, де панує гармонія та всебічна підтримка.
Представники бібліотек вивчали досвід роботи й наукової бібліотеки розташованої
у Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського.
Там цікавилися фондами, джерелами надходжень літератури, раритетними виданнями, ознайомилися з науковими і освітніми потребами студентів і викладачів.
В Українсько-Японському центрі при КПІ, почули про традиції, мову, культуру і особливості життя японців.
Слухачі курсів з підвищення кваліфікації, побували в Goethe-Institut - німецькій громадській організації, де їм розповіли про діяльність бібліотек Німеччини.
Апогеєм занять працівників бібліотек Голосіївського району, стало створення проєкту майбутнього бібліотек за допомогою
ШІ( штучного інтелекту).
Курси з підвищення кваліфікації дали можливість здобути нові знання, навички і зрозуміти, які новації бажано запровадити у своїх книгозбірнях, задля кращого визначення потреб клієнтів бібліотек.
Говорить викладач курсів з підвищення кваліфікації для представників бібліотек Голосіївського району, кандидат історичних наук, доцент Ярослава Хіміч.
Організатор навчання - Центр неперервної культурно/мистецької освіти Національна академії керівних кадрів культури і мистецтв. Дякуємо що обрали нас і готові працювати з іншими закладами культури! Якісне навчання гарантуємо!
Організатор навчання - Центр неперервної культурно/мистецької освіти Національна академії керівних кадрів культури і мистецтв. Дякуємо що обрали нас і готові працювати з іншими закладами культури! Якісне навчання гарантуємо!
ВідповістиВидалити