В листопаді цього року до 70-річчя визволення Києва від німецько-фашистських загарбників у бібліотеці
ім. Наталі Забіли для дітей була оформлена книжкова
виставка-пам'ять"Перемоги радісна мить".
Читачі з цікавістю знайомилися з матеріалами, представленими на цій виставці: книжками та статтями з газет і журналів, в яких розповідається про мужню оборону Києва, окупаційний період та підпільну антифашистську діяльність в місті, штурм Дніпра та визволення Києва. Цікаві факти були представлені і в тематичній папці "Київ: Велика Вітчизняна війна".
До цієї події було також
оформлено тематичну полицю "Полум'я над Дніпром" за одноіменною книгою поета і прозаїка,100-річного ювіляра року Олекси Гуреїва, в якій розповідається про мужню боротьбу київських підпільників проти фашистських окупантів під час Великої Вітчизняної війни.
Також, у листопаді цього року в Мистецькій вітальні бібліотеки відбулося декілька різних презентацій:
Молода вишивальниця з м.Вишневе, учасниця Київських обласних фестивалів творчості дітей та молоді з особливими потребами "Повір у себе", - Валентина Пересада, чарівна дівчина та яскрава особистість, - представила свої талановиті роботи:
вишиті ікони, рушники, пейзажі тощо.
Всі вони зроблені бездоганно, з любов'ю, і тому несуть дуже позитивну енергію.
Недарма виставка називається
"Натхнення душі й серця".
На презентації серед присутніх були рідні та друзі Валентини, її вчителька з вишивання,
просто користувачі бібліотеки, які дуже тепло відзивались про майстерність дівчини і бажали їй нових творчих успіхів та цікавих робіт.
Також представила свої вишиті рушники Наталія Стимковська (м.Волочиськ, Хмельницька обл.).
Наталя від народження має проблеми зі слухом, тому інтерв'ю для радіо дала її мати.
Наступною презентацією була невеличка, але дуже цікава, фотовиставка Олександра Лавинюкова з міста Херсон, який, маючи проблеми із зором, робить оригінальні фотографії.
Дійсно - "Несподівний ракурс", таку назву має його виставка фоторобіт.
"Чарівний сад Ганни" - це мініатюрні дерева, які майстриня робить з різих матеріалів, здебільшого, з бісеру. Коли дивишся на ці казкові експонати
сліпої заміжньої жінки, яка має двох дорослих дітей та
четверо онуків, а ще й працює масажистом у дитячій поліклініці, розумієш чому життєвий девіз у Ганни звіщає: "День пропав марно, якщо не створила щось своїми руками".
В Мистецькій вітальні бібліотеки відбулась також і книжкова презентація. Історик, етнолог, автор книг та багатьох статей в українській і російській пресі та Інтернеті, Абакумов Олександр Васильович, представив свою нову книгу з етнології "Чотири пращура Русі", яку разом з декількома іншими своїми книгами, автор подарував бібліотеці.
Немає коментарів:
Дописати коментар