В листопаді цього року до 70-річчя визволення Києва від німецько-фашистських загарбників у бібліотеці
ім. Наталі Забіли для дітей була оформлена книжкова
виставка-пам'ять"Перемоги радісна мить".
Читачі з цікавістю знайомилися з матеріалами, представленими на цій виставці: книжками та статтями з газет і журналів, в яких розповідається про мужню оборону Києва, окупаційний період та підпільну антифашистську діяльність в місті, штурм Дніпра та визволення Києва. Цікаві факти були представлені і в тематичній папці "Київ: Велика Вітчизняна війна".
оформлено тематичну полицю "Полум'я над Дніпром" за одноіменною книгою поета і прозаїка,100-річного ювіляра року Олекси Гуреїва, в якій розповідається про мужню боротьбу київських підпільників проти фашистських окупантів під час Великої Вітчизняної війни.
Також, у листопаді цього року в Мистецькій вітальні бібліотеки відбулося декілька різних презентацій:

вишиті ікони, рушники, пейзажі тощо.
Всі вони зроблені бездоганно, з любов'ю, і тому несуть дуже позитивну енергію.
Недарма виставка називається
"Натхнення душі й серця".

На презентації серед присутніх були рідні та друзі Валентини, її вчителька з вишивання,
просто користувачі бібліотеки, які дуже тепло відзивались про майстерність дівчини і бажали їй нових творчих успіхів та цікавих робіт.
Також представила свої вишиті рушники Наталія Стимковська (м.Волочиськ, Хмельницька обл.).
Наступною презентацією була невеличка, але дуже цікава, фотовиставка Олександра Лавинюкова з міста Херсон, який, маючи проблеми із зором, робить оригінальні фотографії.
.jpg)


"Чарівний сад Ганни" - це мініатюрні дерева, які майстриня робить з різих матеріалів, здебільшого, з бісеру. Коли дивишся на ці казкові експонати
сліпої заміжньої жінки, яка має двох дорослих дітей та
четверо онуків, а ще й працює масажистом у дитячій поліклініці, розумієш чому життєвий девіз у Ганни звіщає: "День пропав марно, якщо не створила щось своїми руками".
В Мистецькій вітальні бібліотеки відбулась також і книжкова презентація. Історик, етнолог, автор книг та багатьох статей в українській і російській пресі та Інтернеті, Абакумов Олександр Васильович, представив свою нову книгу з етнології "Чотири пращура Русі", яку разом з декількома іншими своїми книгами, автор подарував бібліотеці.